Ballina Etiketimet Flamuj

Etiketim: flamuj

FOTO- “Valëvit Flamurin shqiptar”, ballkonet vishen nga ngjyrat dhe simbolet kombëtare

TIRANË, 26 nëntor /ATSH/ Në prag të festave kombëtare të Nëntorit kryeqyteti është veshur nga ngjyrat patriotike të flamurit shqiptar. Qytetarët e kanë kthyer tashmë...

Flamujt shqiptar në ballkone, Rama: Nismë e bukur për ditët më...

TIRANË, 24 nëntor /ATSH/ Në prag të Festave të Nëntorit e kthyer tashmë në traditë në ballkonet e familjeve shqiptare valëvitet flamuri shqiptar. Kryeministri Rama...

SHBA – 650 000 flamuj të bardhë në nderim të viktimave...

ROMË, 18 shtator /ATSH-ANSA/ - Një ''det'' me mbi 650 000 flamuj të bardhë për të kujtuar viktimat e Covid-19 në Shtetet e Bashkuara...

ITALI – Conte: Lufta kundër mafies nuk duhet të ketë flamuj...

ROMË, 10 janar /ATSH-ANSA/- Jap mbështetjen time të plotë për demonstrimin kundër mafies që zhvillohet sot në Foggia, deklaroi kryeministri italian, Giusseppe Conte. "Lufta kundër...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA