Ballina Etiketimet Film

Etiketim: film

Disney, film të animuar për bebin mbretëror Archie

TIRANË, 14 maj /ATSH/ - Archie Harrison erdhi në jetë disa ditë më parë nga dukesha Meghan Markle dhe princi Harry. Që prej atëherë...

KINEMA – Smith: Fillimisht një rol presidenti, pastaj gara presidenciale

BERLIN, 11 maj /ATSH-DPA/ - Përpara se të garoj për president, do të ishte më mirë të luaja një rol presidenti, deklaroi sot aktori...

BE – Një film për të bindur të rinjtë që të...

BRUKSEL, 25 prill /ATSH-ANSA/ - Vetëm një muaj nga zgjedhjet Europiane, Parlamenti Europian ka publikuar një film për të inkurajuar qytetarët të shkojnë të...

KINEMA – Bond, James Bond… aktorët dhe titulli i kapitullit të...

LONDËR, 24 prill /ATSH-AFP/ - Aktorët dhe titulli i kapitullit të ri të serisë së famshme “James Bond” do të publikohet nesër, gjatë një...

“Ana Tjetër”, një film nga maturantët e “Don Boskos”

TIRANË, 11 prill/ATSH/- “Ana Tjetër” titullohet filmi i prodhuar nga maturantët e shkollës "Don Bosko, premiera e të cilit u shfaq në ambientet e...

Muajt e fundit të jetës së Marilyn Monroe në një serial

TIRANË, 5 prill /ATSH/ - Gjashtë muajt e fundit të jetës së Marilyn Monroes do të shfaqen në një serial të ri të prodhimit...

Zak Efron me rol kryesor në filmin “Shockingly Evil And Vile”

TIRANË, 3 prill /ATSH/ - Aktori Zak Efron, 31 vjeç u shfaq në filmin dramatik "Shockingly Evil And Vile" në rolin e Ted Bundy...

Film biografik për Nënë Terezën nga Bollywood

TIRANË, 12 mars /ATSH/ - Bollywood po planifikon një film biografik për laureaten e çmimit Nobel për Paqe, Nënë Terezën, që pritet të lançohet...

KINEMA – Së shpejti seritë e reja të ”101 dalmatët”

PARIS, 8 mars /ATSH-AFP/ - Disney po i jep një tjetër frymë klasikut ‘’101 dalamtët’’ duke e përshtatur në serial të animuar me personazhe...

Shqipëria turistike dhe magjia e fshatrave të jugut në një film

TIRANË, 22 shkurt /ATSH/ - Shqipëria turistike me bukuritë natyrore të saj vjen në një film. Filmi do sjellë për publikun shqiptar pamje të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA