Ballina Etiketimet Fierr

Etiketim: Fierr

Bashkia e Fierit ndërhyrje në rrugën e fshatit Drizë-Myrteza

FIER, 14 shtator/ATSH/- Bashkia e Fierit po vijon ndërhyrjet në çdo njësi administrative për të përmirësuar infrastrukturën rrugore dhe cilësinë e jetës së banorëve. "Kishim...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA