Ballina Etiketimet Fico

Etiketim: Fico

Varianti britanik i COVID-19/ Fico: Dyshime të arsyeshme nga rritja e...

TIRANË, 25 shkurt/ATSH/ Kemi dyshime të arsyeshme se varianti britanik i COVID, mund të ketë mbërritur në vendin tonë, por laboratori në Londër ende...

“77 % e kapaciteteve spitalore të zëna”/ Fico: Dyshime të arsyeshme...

TIRANË, 10 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/ Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico, u ka bërë thirrje sot, për të zbatuar me rigorozitet masat anti...

“Shtimi i rasteve me COVID, nga neglizhenca e moszbatimit të masave”/...

TIRANË, 8 shkurt/ATSH - A. Fortuzi/ Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico deklaroi sot se, ISHP është në pritje të përgjigjeve të...

“Të zbatojmë të gjithë masat që mos mbyllemi sërish”/ Fico: Nuk...

TIRANË, 4 shkurt/ATSH- A. Fortuzi/ Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik (ISHP), Albana Fico, tha se në vendin tonë nuk ka mutacione të reja...

Pandemia/ Fico: Rritje e kurbës së infektimeve, do të vijojmë vaksinimin...

TIRANË, 26 janar/ATSH/ Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, njëherësh edhe anëtare e Komitetit të Ekspertëve për masat antiCOVID-19, Albana Fico, duke folur sot...

Fico: Vaksina antiCovid ka ardhur në kushte optimale, javën e ardhshme...

TIRANË, 15 janar/ATSH/ Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico deklaroi sot se "vaksinat antiCovid në Shqipëri kanë mbërritur në kushte optimale dhe...

Fico: Vaksina antiCovid ka ardhur në ISHP e ambalazhuar në kushte...

TIRANË, 14 janar/ATSH/ Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico, deklaroi sot se janë 975 doza të vaksinës "Pfizer" dhe "Biontech", të cilat...

Fico: Testimet e shpejta funksionojnë më mirë kur ngarkesa virale është...

TIRANË, 7 dhjetor/ATSH/ Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico tha se testimet e shpejta të cilat kanë nisur sot, funksionojnë më së...

Fico: Testet e shpejta të antigenit të sigurta, lehtësojnë gjurmimin

TIRANË, 4 dhjetor /ATSH/ Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico, siguroi se testet e shpejta të mbërritura në Shqipëri për pandeminë janë...

Mësimi i alternuar online dhe me prani fizike/ Fico: Po ballafaqohemi...

TIRANË, 25 nëntor/ATSH/ Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik, Albana Fico deklaroi sot se vendimi i komitetit të Ekspertëve për kalimin e procesit mësimor...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA