Ballina Etiketimet Fete

Etiketim: fete

SHBA – Të shtëna edhe për Halloween, katër viktima

SAN FRANCISKO, 1 nëntor /ATSH-AFP/ - Të paktën katër persona janë vrarë dhe shumë të tjerë janë plagosur dje gjatë të shtënave me armë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA