Ballina Etiketimet Festivali Folklorik Tipologjik Kombëtar

Etiketim: Festivali Folklorik Tipologjik Kombëtar

Lezhë, festivali Folklorik mbledh rapsodët në edicionin e 10-të

TIRANË,11 tetor /ATSH/ - Qyteti i Lezhës do mirëpresë rapsodë dhe instrumentistë popullorë nga e gjithë Shqipëria dhe më gjerë në edicionin e 10-të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA