Ballina Etiketimet Festa lokale

Etiketim: Festa lokale

video

FOTO/ Qarku i Shkodrës, 168 festa për provimin e potencialeve turistike

TIRANË, 15 prill /ATSH/ - Me qëllim promovimin e Shkodrës si destinacion turistik, jo vetëm për vizitorët vendas, por edhe për turistët e huaj,...

Bashkitë, më shumë evente dhe festa tradicionale

TIRANË, 31 gusht /ATSH/ - Kryeministri Edi Rama ftoi sot kryetarët e bashkive që të reflektojnë mbi evidentimin e festave lokale të zonave të...

FOTO/Klosi në Lezhë: Ti kthejmë festat lokale në atraksione turistike

TIRANË, 7 Maj / ATSH / - Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ishte i pranishëm në festivalin e kulinarisë "Lezha gatuan". Gjatë festivalit,...

Shpallen 21 festat fituese të Konkursit “Festat Lokale”

TIRANË, 28 Prill/ATSH/ - Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, së bashku me Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit, gjatë tre muajve në vazhdim do...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA