Ballina Etiketimet Festa lokale “Nymfa e Liqeneve”

Etiketim: festa lokale “Nymfa e Liqeneve”

“Nymfa e Liqeneve” një atmosferë festive traditash

TIRANË, 14 shtator /ATSH/ - Festa Lokale "Nymfa e Liqeneve" ju mirëpret sot dhe nesër në Belsh. Festa ka për qëllim promovimin e bukurive...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA