Ballina Etiketimet Fatos Arapi

Etiketim: Fatos Arapi

Krijimtaria 50-vjeçare e Fatos Arapit në Fondet e Bibliotekës Kombëtare

TIRANË,11 tetor /ATSH/ - Në homazh dhe nderim kushtuar poetit Fatos Arapi, i cili u nda nga jeta në moshën 88-vjeçare, Biblioteka Kombëtare e...

Ndahet nga jeta shkrimtari i njohur Fatos Arapi

TIRANË, 11 tetor/ATSH/- Shkrimtari i njohur i letërsisë shqipe Fatos Arapi u nda nga jeta mbrëmjen e djeshme në moshën 88-vjeçare. Lajmi është bërë i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA