Ballina Etiketimet Fansa

Etiketim: fansa

SHBA – Trump del befas nga spitali dhe përshëndet simpatizantët

UASHINGTON, 3 tetor /ATSH-ANSA/ - Presidenti i SHBA, Donald Trump doli për pak kohë nga spitali ushtarak ''Walter Reed'' në bordin e një SUV...

MUZIKË – Fansat e ”Beatles” kujtojnë 50-vjetorin e fotos së ”Abbey...

LONDËR, 8 gusht /ATSH-AFP/ - Fansat e ''Beatles'' u mblodhën sot pranë studiove londineze të “Abbey Road” për të kujtuar 50-vjetorin e fotos së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA