Ballina Etiketimet Fanelle

Etiketim: fanelle

SOFT NEWS – PSG shiti edhe 800 000… fanella!

PARIS, 13 mars /ATSH-AFP/ - Paris SG shiti në total mbi 800 000 fanella gjatë sezonit 2017/2018, ku në vend të parë qëndrojnë ajo...

FUTBOLL – Ramsey vesh fanellën e Juventusit

LONDËR, 10 janar /ATSH-AA/ - Futbollisti aktual i Arsenalit, londinezi Aaron Ramsey, sipas informacioneve të medieve italiane dhe britanike, ka arritur marrëveshje me Juventusin...

FUTBOLL – Del në ankand fanella mitike e Zidane në finalen...

PARIS, 1 tetor /ATSH-AFP/ - Fanella blu me N.10, me të cilën Zinedine Zidane  shënoi dy golat legjendarë në finalen e Kupës së Botës...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA