Ballina Etiketimet Falje

Etiketim: falje

Suga kërkon ndjesë për dy deputetë që endeshin… bareve!

TOKIO, 27 janar /ATSH-DPA/ - Kryeministri japonez kërkoi falje pasi dy ligjvënës të koalicionit qeverisës kalonin kohën e lirë në baret e Tokios, ndërsa...

Kur edhe grabitësit kërkojnë ndjesë me… dorë në zemër!

ROME, 23 janar /ATSH/ - Një surpriza e hidhur për invaliden italiane, Maria Elena dhe familjen e saj, disa ditë më parë. Makiana e saj...

FRANKFURT – VW: Ndjesë për spotin racist

FRANKFURT, 20 maj /ATSH-AFP/ - Gjiganti gjerman i automobilave Volkswagen kërkoi falje pas publikimit të një spoti publicitar për një makinë të tipit ''Golf''...

Masat ndaj COVID-19/ Botohet në Fletoren Zyrtare vendimi për faljen e...

TIRANË, 18 prill/ATSH/ Një ditë pas vendimit për faljen e të gjitha masave administrative me karakter ndëshkues të vendosura gjatë periudhës së infeksionit të...

COVID-19 – Mbreti i Marokut fal mbi 5 000 të burgosur

KASABLANKA, 5 prill /ATSH-AA/- Mbreti i Marokut, Mohamed VI, fali 5 645 të burgosur në kuadër të masave parandaluese kundër koronavirusit të ri (COVID-19),...

HOLANDË – Qeveria kërkon falje për viktimat e Holokaustit

HAGË, 26 janar /ATSH-AFP/ - Kryeministri holandez kërkoi sot falje në emër të qeverisë për persekutimin e hebrenjve në Holandë gjatë Luftës së Dytë...

FOKUS – Irani pranon rrëzimin e avionit nga raketat iraniane

TEHERAN, 11 janar /ATSH-AFP/ - Ndryshim spektakolar tre ditë pas rrëzimit të avionit të kompanisë ajrore "Ukrainian Airlines International". Irani kërkoi falje për rrëzimin...

FRANCË – Presidenti i FFF-së kërkon falje për ngatërresën e himnit...

PARIS, 8 shtator /ATSH/ - Himni i kombëtares së Andorrës u luajt në vend të atij të Shqipërisë. Presidenti i Federatës Franceze të Futbollit...

FOKUS – Steinmeier: I kërkoj falje popullit polak për mizorinë gjermane

VARSHAVË, 1 shtator /ATSH-DPA/ - Presidenti gjerman, Frank-Walter Steinmeier u kërkoi falje sot polakëve për mizoritë gjermane gjatë Luftës së Dytë Botërore, gjatë një...

PARIS – Shkrimtari brazilian Paulo Coelho i kërkon falje Francës pas...

PARIS, 27 gusht /ATSH-AFP/ - Shkrimtari brazilian, Paulo Coelho kërkoi falje pas fyerjeve dhe deklaratave aspak diplomatike kundër Francës nga presidenti i tij, Jair...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA