Ballina Etiketimet Face book

Etiketim: face book

SHBA – Facebook fshin lajmet e rreme që nxisin dhunë

MENLO PARK, 19 korrik /ATSH-AFP/ - Facebook do të fshijë informacionet e rreme të postuara në rrjet dhe që mund të nxisin dhunë në...

SHBA – Facebook pezullon rreth 200 aplikime pas skandalit të “Cambridge...

UASHINGTON, 15 maj /ATSH-AFP/ - I shqetësuar për të treguar se ka reaguar pas skandalit të "Cambridge Analytica", Facebook theksoi se kishte pezulluar rreth...

SHBA – Takohemi në… Facebook?

SAN FRANÇISKO, 2 maj /ATSH-AFP/ - Rrjeti social Facebook njoftoi sot objektivin e tij për të hyrë në tregun e faqeve të takimeve (faqe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA