Ballina Etiketimet Euronews

Etiketim: Euronews

video

“Euronews”: Shqipëria, tërheqja turistike më e re në Europë

TIRANË, 14 mars /ATSH/ - Televizioni prestigjioz “Euronews”, në një reportazh të shkurtër mbi panairin ndërkombëtar të turizmit që po zhvillohet në Berlin, të...

Euronews: Qeveria shqiptare ka sekuestruar qindra ton drogë dhe shkatërruar miliona...

TIRANE, 13 shkurt /ATSH/ – Komisioneri europian për Migracionin, Dimitris Avramopoulos ishte dje në Shqipëri për të nënshkruar një projektmarrëveshje të menaxhimit të kufirit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA