Ballina Etiketimet EuroBirdwatch 2018

Etiketim: EuroBirdwatch 2018

FOTO/ Shpendët shtegtarë në habitat të sigurtë falë vëzhgimit dhe unazimit

TIRANË,10 tetor /ATSH/ - Në Lagunën e Nartës, të Orikumit dhe gadishullit të Orikumit ka nisur vëzhgimi, numërimi dhe unazimi i shpendëve shtegtarë. Shoqata Ornitologjike...

EuroBirdwatch 2018, unazohen shpendët shtegtarë

TIRANË, 8 tetor/ATSH/- Në Lagunën e Nartës, të Orikumit dhe gadishullit të Orikumit ka nisur vëzhgimin, numërimin dhe unazimin e shpendëve shtegtarë. Shoqata Ornitologjike e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA