Ballina Etiketimet Estonez

Etiketim: estonez

ESTONI – Ratas në karantinë pas kontaktit me një person me...

TALIN, 4 dhjetor /ATSH-AFP/ - Kryeministri estonez, Juri Ratas u vendos në karantinë dhe nuk do të jetë i pranishëm në samitin europian më...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA