Ballina Etiketimet Erion Brace

Etiketim: Erion Brace

Daton në vitin 1928/ Braçe: Superprojekt për tregun e madh e...

TIRANË, 5 mars /ATSH/ Zv.kryeministri Erion Braçe, u shpreh sot se vijojnë punimet për të kthyer tregun e madh e historik të Bubullimës. “Kthejmë tregun...

“Qilimi i blertë”/ Braçe sjell shembullin e gjysh Markut dhe Ervisit...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Zv/kryeministri Erion Braçe ka sjellë shembullin e gjysh Markut dhe Ervisit , të cilët kanë ngritur në Kemishtaj të Divjakës...

Pandemia i ndaloi punën me lokalin/ Blerim Xhepa iu përshtat tregut,...

TIRANË, 18 shkurt /ATSH/ Zv.kryeministri Erion Braçe solli sot shembullin e Blerim Xhepës, një biznesmen në Çermë të Sipërme, i cili kishte një lokal...

Arrestimi gjyqtares së Krujës/ Braçe: Drejtësia e re po vepron

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ Zv/kryeministri, Erion Braçe deklaroi sot se, drejtësia e re po vepron. “Nuk është fake news; arrestimi është i vërtetë! Drejtësia e...

Krutje e Sipërme/ Vijon puna për sistemimin e rrugëve

TIRANË, 29 janar /ATSH/ Në Krutje të Sipërme vijon mbushja me çakëll, vendosja e tombinove për shkarkimin e ujërave, ngjeshja e fortë e trupit...

Moti i keq/ Braçe reagon ndaj deklaratave të opozitës : Nuk...

TIRANË, 11 janar /ATSH/ - Zv/kryeminsitri Erion Braçe reagoi sot ndaj deklaratave të opozitës në lidhje me reshjet e ditëve të fundit, duke hedhur...

Investimet në Divjakë e Lushnjë/ Braçe: Viti ishte i tmerrshëm, por...

TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/ Zv/kryeministri Erion Braçe në këtë dit të fundit të vitit ka renditur të gjitha punët që janë bërë në zonën...

Investimet në Divjakë/ Braçe: Nuk është luks ndërtimi i institucioneve arsimore,...

TIRANË, 24 dhjetor /ATSH/ -Zv/Kryeministri Erion Braçe ka reaguar sot ndaj disa komentuesve pas investimeve që janë kryer në Divjakë, ku janë ndërtuar disa...

Braçe reagon ndaj Metës: Vjosës tani nuk i kanoset asnjë rrezik,...

TIRANË, 18 dhjetor /ATSH/ Zv/Kryeministri Erion Braçe reagoi sot ndaj deklaratave të Presidentit të Republikës, Ilir Meta për shpalljen Park Kombëtar të të gjithë...

Braçe reagon ndaj Kurtit: Si ka mundësi që revoltën e sheh...

TIRANË, 16 dhjetor /ATSH/ Zv.kryeministri Erion Braçe reagoi sot ndaj deklaratave të kreut të Vetëvendojes në Kosovë, Albin Kurti mbi protestat e dhunshme të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA