Ballina Etiketimet Erdogan

Etiketim: erdogan

“Spitali i Fierit do mbulojë gjerësisht pjesën e jugut”/ Menaxhim me...

TIRANË, 14 janar /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se spitali i Fierit do të mbulojë gjerësisht pjesën e jugut të Shqipërisë dhe do...

TURQI – Erdogan vaksinohet kundër COVID-19

ANKARA, 14 janar /ATSH-AA/ - Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan mori sot dozën e parë të vaksinës COVID-19, në spitalin e Ankarasë. "Edhe unë u...

TURQI – Erdogan: Rifillimi i bisedimeve me Greqinë paralajmëron një epokë...

STAMBOLL, 12 janar /ATSH-DPA/ - Rinisja e bisedimeve midis Ankarasë dhe Athinës për zgjidhjen e disa mosmarrëveshjeve të përbashkëta rreth kufijve detarë dhe kërkimit...

FOKUS – Erdogan: Turqia e gatshme për një axhendë pozitive me...

ANKARA, 12 janar /ATSH-AA/ - Presidenti turk, Recep Tayyip Erdoğan tha sot se vendi i tij është i gatshëm të vendosë një axhendë pozitive...

Spitali i Fierit për 3 muaj/ Rama-Erdoganit: Bast shumë i fortë,...

TIRANË, 6 janar/ATSH/ Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan siguroi sot se brenda një kohe shumë të shkurtër, spitali i Fierit do të jetë...

Erdoğan: Marrëdhëniet me Shqipërinë në nivelin e partnerit strategjik, brenda një...

TIRANË, 6 janar /ATSH/ Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan u shpreh shumë i kënaqur që priste sot në Ankara kryeministrin Edi Rama dhe...

Rama pritet me ceremoni zyrtare, nis takimin me Presidentin Erdogan

  TIRANË, 6 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama u prit sot me ceremoni zyrtare në Ankara, Turqi, nga Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan. Pas ekzekutimit të...

TURQI – Erdogan: Bashkëpunim me të gjithë, për sa kohë respektohet...

ANKARA, 26 dhjetor /ATSH-AA/ - Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan tha sot se vendi i tij është i gatshëm të dialogojë dhe të bashkëpunojë...

Erdogan: Banesat e reja në Laç, shenjë e miqësisë Turqi –...

TIRANË, 23 dhjetor /ATSH/  “Shqipëria është miku dhe partneri i afërt Turqisë në Ballkan. Ne e shohim gëzimin e popullit shqiptar, si gëzimin tonë...

ANKARA – Erdogan: Turqia shpreson në një kapitull të ri në...

ANKARA, 23 dhjetor /ATSH-AA/ - Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan i kërkoi presidentit të sapozgjedhur të SHBA-së, Joe Biden t'i kushtonte vëmendjen e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA