Ballina Etiketimet Energjia

Etiketim: energjia

Kriza energjetike globale, Rama: Mburojë konsumatorit familjar dhe biznesit të vogël

TIRANË, 30 dhjetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se "ndërkohë që vendet rreth e rrotull kanë rritur çmimet e energjisë për konsumatorin apo janë...

ITALI – 700 deri në 1 200 euro më shumë për...

ROMË, 29 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Duke pasur parasysh rritjet që po bëhen në të gjithë botën dhe në mungesë të ndërhyrjeve të qeverisë do...

BRUKSEL – Thellohet hendeku në BE për rritjen e çmimit të...

BRUKSEL, 26 tetor /ATSH-DPA/ - Ministrat e Energjisë të BE-së do të takohen në Luksemburg për të diskutuar mbi rritjen e çmimeve të energjisë...

RUMANI – Iohannis: Rritja e çmimit të energjisë, shqetësim i madh...

BUKURESHT, 20 tetor /ATSH/ - Rritja e konsiderueshme e çmimeve të energjisë është një shqetësim i madh për Rumaninë, duke pasur parasysh ndikimin e...

BRUKSEL – Der Leyen: Përparësi ndihma për familjet dhe bizneset në...

BRUKSEL, 20 tetor /ATSH/ - E gjithë bota është prekur nga rritja e çmimeve të energjisë, megjithatë ka diçka specifike për situatën në BE,...

Çela: Nuk do të ketë rritje të çmimit të energjisë për...

TIRANË, 19 tetor /ATSH – I. Vata/ Administratori i OSHEE-së, Ardian Çela deklaroi nuk do të ketë rritje të çmimit të energjisë për familjarët...

KOMENT – Rritja e çmimeve të energjisë (gazi 350%) frenon rimëkëmbjen...

ROMË, 15 tetor /ATSH/-  Rritja e çmimeve të energjisë elektrike që bën që faturat dhe çmimi i karburanteve të fluturojnë, shkruan gazeta italiane ''La...

Balluku-PD-së: Latë një kufomë energjetike. Arkëtonit 48% të faturimit, ne mbi...

TIRANË, 14 tetor/ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku duke iu drejtuar opozitës nga foltorja e Kuvendit theksoi se, "latë një kufomë energjetike,...

Çmimi i energjisë elektrike u ul nga 13.2 në 9.5 lekë...

TIRANË, 14 tetor/ATSH/ "Energjia në faturën e familjeve shqiptare që nuk ishin brenda kategorive të fashës deri në 300 kilovatë ka qenë 13.2 lekë...

Kriza energjetike, Basha: 7 propozime për t’iu ardhur në ndihmë qytetarëve

  TIRANË, 3 tetor /ATSH – I. Vata/ Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka reaguar sot në lidhje me çmimin e energjisë duke ofruar si...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA