Ballina Etiketimet Energji

Etiketim: energji

Eksporti bruto i energjisë elektrike shënoi rritje me 25 %

TIRANË, 3 mars/ATSH/ Prodhimi neto vendas i energjisë elektrike gjatë vitit 2020 arriti vlerën 5315 GWh nga 5208 GWh energji të prodhuar në vitin...

Shqipëria prodhon 100% energji të gjelbër, vetëm Lul Basha nuk e...

TIRANË, 28 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se "Shqipëria prodhon 100% energji të gjelbër dhe vetëm Lul Basha nuk e di këtë". "Gjumi vazhdon...

Kryemadhi: Kontroll rigoroz për cilësinë e karburanteve, ulje e kostos në...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi premton se do të vendosë një kontroll rigoroz për cilësinë e karburanteve dhe do të...

Basha: Angazhim për të vënë në lëvizje prodhimin e energjisë së...

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, gjatë një takimi me përfaqësues të Shoqatës së Energjisë së Rinovueshme, shpjegoi planin e tij për...

“Basha propagandë me xhepin e shqiptarëve”/ Balluku: I dhamë fund faturimeve...

TIRANË, 26 shkurt /ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjetikës, Belinda Balluku u shpreh se premtimi i PD-së për të krijuar bursën energjetike është një...

Nga tuneli i Llogorasë te porti i Durrësit/ Investimet e reja...

TIRANË, 26 shkurt/ATSH/  Kryeministri Edi Rama, gjatë një bashkëbisedimi me qytetarët në Berat, u shpreh se e ardhmja pritet të jetë shumë e mirë,...

Programi i PD-së për energjinë/ Balluku: Nuk ul çmimin, vetëm shton...

TIRANË, 25 shkurt/ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, reagoi sot ndaj programit të Partisë Demokratike së për energjinë, ndërsa theksoi se, "Luli...

Programi i PD për energjinë/ Zv.ministri: Përsëritje e të gjitha dështimeve...

TIRANË, 25 shkurt /ATSH/ Zv. ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Ilir Bejtja deklaroi sot se humbjet nga energjia elektrike, nga 53% që kanë qenë...

Premtimet e Bashës në vite për energjinë/ Gjiknuri: Çmimi i madh...

  View this post on Instagram   A post shared by Damian Gjiknuri (@gjiknuri.damian) TIRANË, 24 shkurt /ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, njëkohësisht drejtues politik në qarkun e...

Basha prezanton programin për energjinë: Ulje të çmimit të energjisë, fokus...

TIRANË, 24 shkurt/ATSH/ Kreu i PD-së Lulzim Basha prezantoi programin për energjinë ku deklaroi se, “do të ulim faturën e energjisë elektrike për 70...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA