Ballina Etiketimet ‘Electricity’

Etiketim: ‘Electricity’

Dua Lipa nuk ndalet, suksesi i radhës hiti i ri

TIRANË, 11 shtator /ATSH/ - Dua Lipa publikoi këngën e saj të fundit 'Electricity' vetëm 6 ditë më parë. Dhe kënga në bashkëpunim me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA