Ballina Etiketimet Elbasan

Etiketim: elbasan

video

Balluku në Elbasan: Rrisim cilësinë e shërbimit për qytetarët

TIRANË, 19 mars/ATSH/ Drejtoria Rajonale e Transportit Rrugor në Elbasan ofron tashmë kushte shumë më të mira shërbimi për qytetarët, falë rikonstruksionit të ambienteve...

FOTO/ Dita e Verës, çelet ekspozita për Normalen e Elbasanit

TIRANË, 14 mars /ATSH/ - Drejtoria e Përgjithshme e Arkivave çeli sot në qytetin e Elbasanit ekspozitën dokumentare dhe fotografike “Shkolla Normale e Elbasanit”...

FOTO/ Elbasan, Dita e Verës mes argëtimit dhe ballokumeve

TIRANË, 14 mars /ATSH/ - Elbasani, epiqendra e festës pagane të Ditës së Verës sot është kthyer në mikpritësin e shumë qytetarëve dhe turistëve...

Elbasan/ Policia, plan masash për Ditën e Verës

TIRANË, 13 mars/ATSH/ Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan ka marrë një sërë masash për mbarëvajtjen e festës së 14 Marsit, Ditës së Verës, me...

ARRSH: Më 14 mars hapet një anë e segmentit Tiranë-Elbasan

TIRANË, 12 mars /ATSH/ - Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se një anë e segmentit Tiranë-Elbasan, në zonën (TEG-Tuneli i Kërrabës) do të...

FOTO/ Elbasan, panairi i librit ”ScampaScript 2019” çel programin e Ditës...

TIRANË, 12 mars /ATSH/ - Panairi i Librit në Elbasan ''SkampaScript 2019'' organizohet për të tretin vit me radhë dhe shënon fillimin e aktiviteteve...

Balla uron 7 Marsin nga shkolla e rikonstruktuar në Elbasan

TIRANË, 7 mars/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla shprehu sot mirënjohjen dhe respektin pafund për misionin e mësuesve në përçimin...

Elbasan/ Kënd sportiv në kopshtin nr. 9

TIRANË, 6 mars/ATSH/ Në kopshtin nr.9 në Elbasan u ndërtua një kënd i ri sportiv konform të gjitha standardeve, falë bashkëpunimit të “Fondacionit Lorik...

FOTO/ Elbasan, drejt përfundimit rikonstruksioni i shkollës “Bardhyl Popa”

TIRANË, 18 shkurt /ATSH/ - Punimet për rikonstruksionin e shkollës 9-vjeçare “Bardhyl Popa” në qytetin e Elbasanit janë drejt përfundimit. Investimi, vlera e së cilit...

Rehabilitohet ambulanca “Çlirimi” në Elbasan, kushte më të mira për pacientët

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/videos/2013949498680981/?t=11 TIRANË,  16 shkurt/ATSH/- Rehabilitimi i ambulancës "Çlirimi" në Elbasan i dha fund lagështirës dhe kushteve të vështira në të cilën trajtoheshin pacientët. Falë investimit për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA