Ballina Etiketimet Ekspozita “Shkolla Normale e Elbasanit”

Etiketim: ekspozita “Shkolla Normale e Elbasanit”

FOTO/ Dita e Verës, çelet ekspozita për Normalen e Elbasanit

TIRANË, 14 mars /ATSH/ - Drejtoria e Përgjithshme e Arkivave çeli sot në qytetin e Elbasanit ekspozitën dokumentare dhe fotografike “Shkolla Normale e Elbasanit”...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA