Ballina Etiketimet Eklipsi hënor

Etiketim: Eklipsi hënor

Gati për eklipsin hënor më të gjatë të shekullit gjatë fundjavës

TIRANË,23 korrik /ATSH/ - Fundjavën e fundit të këtij muaji, mes të premtes dhe të shtunës së 27 dhe 28 korrikut të gjithë të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA