Ballina Etiketimet “Edukimi përmes Artit”

Etiketim: “Edukimi përmes Artit”

FOTO/ Ansambli i Këngëve dhe Valleve transmeton traditën në shkolla

TIRANË, 9 shkurt /ATSH/ - Projekti i iniciuar nga ministria e Kulturës ”Edukimi përmes Kulturës” është prioritet i të gjithë trupave përbërëse të Teatrit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA