Ballina Etiketimet Edicioni i 10-të

Etiketim: edicioni i 10-të

Lezha mirëpret rapsodë dhe instrumentistë popullorë nga gjithë vendi

TIRANË,25 tetor /ATSH/ - Qyteti i Lezhës mirëpret sot rapsodë dhe instrumentistë popullorë nga e gjithë Shqipëria dhe më gjerë në edicionin e 10-të...

Lezhë, festivali Folklorik mbledh rapsodët në edicionin e 10-të

TIRANË,11 tetor /ATSH/ - Qyteti i Lezhës do mirëpresë rapsodë dhe instrumentistë popullorë nga e gjithë Shqipëria dhe më gjerë në edicionin e 10-të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA