Ballina Etiketimet Echo

Etiketim: echo

”Amazon” prezanton syzet inteligjente ”Echo Frames”

KALIFORNI, 21 nëntor /ATSH-ANSA/ - Kompania ''Amazon'' sjell syzet e saj inteligjente në treg. Ato quhen ''Echo Frames'' dhe pas një faze eksperimentimi, tani janë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA