Ballina Etiketimet Dybala

Etiketim: Dybala

FUTBOLL – Dybala jashtë fushe për disa javë

TORINO, 12 janar /ATSH-AA/ - Sulmuesi i skuadrës italiane të futbollit Juventus, Paulo Dybala, do të jetë jashtë fushe "për disa javë" për shkak...

SPORT – Dybala pozitiv me COVID-19: Jam shumë mirë, i izoluar...

TORINO, 21 mars /ATSH/ - Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, ka rezultuar pozitiv në tamponin e Covid-19, deklaroi klubi Juventus në faqen e tij...

Rindizen ëndrrat, “Juventus” shpreson për Pogban

TIRANË, 23 janar/ATSH-A. Fortuzi/-Paul Pogba është një objektiv i “Juventusit”. Futbollisti i “Manchester United” pëlqehet nga drejtuesit e Zonjës së Vjetër të cilët po...

“Juventus” dhe Dybala, gati diskutimet për rinovimin e kontratës

TIRANË, 17 tetor/ATSH- Arbi Fortuzi/ Paolo Dybala duket se ka joshur “Juventusin” dhe shumë shpejt pritet që bardhezinjtë ti ofrojnë rinovimin e kontratës deri...

“Inter” dhe “Juventus”, gati shkëmbimi i bujshëm Icardi-Dybala

TIRANË, 27 gusht /ATSH/ Pas mbylljes së ndeshjeve të para të Serisë A dhe kur ka mbetur edhe një javë nga mbyllja e merkatos...

Dybala refuzon edhe “Tottenhamin”, “PSG” dhe “Interi” dy opsionet e vetme

TIRANË, 8 Gusht /ATSH/ -Paulo Dybala i ka thënë edhe njëherë tjetër jo “Premier League”. Pasi refuzoi shkëmbimin me Lukakun dhe kalimin te Manchester United,...

Dështon shkëmbimi me Lukakun, por Dybala mbetet në merkato

TIRANË, 5 gusht/ATSH/- Shkëmbimi mes Romelu Lukakus dhe Paolo Dybala nuk do të realizuar. “Manchetser United” nuk e ka bindur dot “La Jojan” të...

Icardi ultimatum “Interit”: Nëse nuk transferohet te “Juventus”, qëndron te zikaltërit

TIRANË, 1 gusht/ATSH/- Mauro Icardi i ka vendosur ultimatum “Interit”, duke kërkuar transferimin te “Juventus”, në këtë kundërt, sulmuesi do të qëndrojë te zikaltërit. Siç...

“Juventus” pranë shkëmbimit të Dybala me Lukaku, “Inter” kërkon Cavanin dhe...

TIRANË, 31 korrik /ATSH/ - Romelu Lukaku është tashmë shumë pranë kalimit te Juventusit, duke qenë se bardhezinjtë dhe “djajtë e kuq” kanë rënë...

Kalimi tek “United”, Dybala mbyll pushimet dhe rikthehet në Torino

TIRANË, 29 Korrik /ATSH/ -Duhej të pushonte deri më datën 5 gusht, por Paulo Dybala ka vendosur të vijë më shpejt në Torino, për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA