Ballina Etiketimet Duka

Etiketim: Duka

Duka: Stadiumi Kombëtar dhe shtëpia e futbollit shumë shpejt gati

TIRANË, 15 prill /ATSH/ - Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, në fjalën e tij në Asamblenë e Zakonshme, deklaroi se stadiumi...

Futbolli shqiptar, zhvillime të mëdha gjatë viteve të fundit

TIRANË, 19 mars /ATSH/ - Futbolli shqiptar ka njohur zhvillime të mëdha gjatë viteve të fundit. Presidenti i FSHF-së, Armand Duka ka takuar në ambientet...

Duka: Ndryshime në ligj, për fuqizmin e futbollit

TIRANË,11 Mars /ATSH/ -Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka kërkuar sot ndryshime në ligjin për sportin të cilat do të sillnin...

Duka zgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv në UEFA

TIRANË, 7 shkurt ATSH/ - Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka është zgjedhur në Komitetin Ekzekutiv të UEFA-s me 36 vota, duke...

Clarke: Futbolli shqiptar, rritje të madhe në dekadën e fundit

TIRANË, 11 Janar /ATSH/ -“Futbolli shqiptar ka pasur një rritje të madhe në dekadën e fundit”, u shpreh Presidenti i Federatës Angleze të Futbollit,...

Duka: Bashkëpunim më i madh ndërmjet aktorëve të futbollit në 2019-ën

TIRANË, 20 dhjetor /ATSH/ - Federata Shqiptare e Futbollit synon një bashkëpunim më të madh ndërmjet aktorëve të futbollit në vitin e ardhshëm për...

Duka: Pse vazhdoj ta mbështes Panuçin

TIRANË, 21 nëntor /ATSH/ - Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka, pas ndeshjes me Uellsin sqaroi arsyet që e shtynë të vazhdojë...

Kombëtarja/ Duka: T’i japim kohën e mjaftueshme trajnerit

TIRANË, 12 shtator /ATSH/ - “Jemi në gjysmë të rrugës, me pikë të barabarta me rivalin. Na pret në tetor një transfertë e vështirë...

FSHF mbështet kandidaturën e Presidentit të UEFA-s për një mandat...

TIRANË, 22 Gusht /ATSH/ -Pas zyrtarizimit të kandidaturës së kreut aktual të UEFA-s, Aleksander Ceferin për një mandat të dytë në drejtimin e organizmit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA