Ballina Etiketimet Duka

Etiketim: Duka

2-vjetori i ndarjes nga jeta të Fadil Vokrrit/ Duka: Figurë kyçe...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, përkujtoi sot 2-vjetorin e ndarjes nga jeta të ish-presidentit të Federatës së Futbollit...

90-vjetori i krijimit të FSHF-së/Duka: Inaugurojmë edhe dy muzeumet e futbollit,...

TIRANE, 6 qershor/ATSHH- Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka bërë sot një mesazh urimi për të gjithë komunitetin e futbollit dhe...

Rifillimi i kampionatit/ Duka: Sa më të kujdesshëm në respektimin e...

TIRANË, 3 qershor /ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka uruar të gjitha klubet, futbollistët, por edhe tifozët me rastin e...

Duka, ngushëllime për ndarjen e parakohshme nga jeta të futbollistit Dorian...

TIRANË, 31 maj/ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka shprehu sot ngushëllimet më të sinqerta për ndarjen nga jeta të futbollistit të...

Mjekët dhe infermierët shqiptarë në Itali, Duka për mediat italiane: Gjest...

TIRANË, 16 maj/ATSH/ - “Dërgimi i mjekëve dhe infermierëve shqiptarë në Itali ishte një gjest i bukur”. Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka...

“Nuk ka vaksinë më të mirë për mbrojtjen e shëndetit se...

TIRANË, 7 maj/ATSH/ Ekipi mjekësor i Federatës Shqiptare të Futbollit ka përgatitur protokollin sanitar, sipas udhëzimeve të UEFA-s, për rifillimin e aktiviteteve futbollistike sa...

“Rinisja e kampionatit të futbollit më 24 maj”/ Duka: Me protokoll...

TIRANË, 1 maj/ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka u shpreh se Federata ka bërë një plan për të filluar stërvitjen në...

Shorti i EURO 2020/ Presidenti i FSHF-së Duka kërkon mbështetje për...

TIRANË, 30 nëntor/ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka marrë pjesë ditën e sotme në ceremoninë e organizuar nga UEFA për...

Financimet e UEFA-s në futboll, Duka takime në Bjellorusi

TIRANË, 3 Tetor /ATSH/ -Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, në cilësinë e Zëvëndës Kryetarit të Komitetit HatTrick, është duke marrë pjesë...

Hungaria mbështet zhvillimin e sportit në Shqipëri

TIRANË, 4 Korrik /ATSH/ - Hungaria mbështet zhvillimin e sportit në Shqipëri dhe veçanërisht futbollin. Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, i shoqëruar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA