Ballina Etiketimet Duka

Etiketim: Duka

Duka: Suksesi i klubeve në Europë, jemi bërë më konkurues

TIRANË, 28 gusht /ATSH/ -Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, është shprehur mjaft entuziast për suksesin e katër skuadrave shqiptare në kompeticionet...

Duka: Tirana, skuadra që nderoi futbollin shqiptar dhe luajti me dinjitet

TIRANË, 25 gusht /ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, përgëzoi sot kampionen e Shqipërisë për paraqitjen në sfidën e UEFA Champions...

Presidenti Duka uron Vllazninë, kampionen e Shqipërisë në futbollin e femrave

TIRANË, 13 korrik/ATSH/ -Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka uruar skuadrën e Vllaznisë për femra, që u shpall kampione e Shqipërisë. Presidenti...

Champions League/ Duka: Ndeshjet e kthimit të fazës së 1/8-ve të...

TIRANË, 8 korrik/ATSH/ -Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka deklaruar se ndeshjet e kthimit të fazës së 1/8-ve të Champions League...

Presidenti Duka, mesazh urimi me rastin e Ditës Botërore të Gazetarëve...

TIRANË, 3 korrik /ATSH/ -Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka shprehur sot urimet më të sinqerta për gazetarët shqiptarë me rastin...

Rifillimi i kompeticioneve ndërkombëtare/ Duka merr pjesë në mbledhjen e Komitetit...

TIRANË, 18 qershor/ATSH/ Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, mori pjesë në mbledhjen e radhës së Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s, që u zhvillua përmes videokonferencës,...

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s, Duka: Rifillojmë pas një ndërprerjeje të...

TIRANË, 17 qershor/ATSH/ Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s u mblodh sot përmes një videokonference dhe mori disa vendime në lidhje me rregulloret, formatin, kalendarin dhe...

FSHF, strategji 5-vjeçare për masivizimin e futbollit të femrave

TIRANË, 11 qershor/ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, foli në një intervistë televizive për prioritetin madhor të Federatës, futbollin e femrave. Presidenti...

2-vjetori i ndarjes nga jeta të Fadil Vokrrit/ Duka: Figurë kyçe...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, përkujtoi sot 2-vjetorin e ndarjes nga jeta të ish-presidentit të Federatës së Futbollit...

90-vjetori i krijimit të FSHF-së/Duka: Inaugurojmë edhe dy muzeumet e futbollit,...

TIRANE, 6 qershor/ATSHH- Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka bërë sot një mesazh urimi për të gjithë komunitetin e futbollit dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA