Ballina Etiketimet Duka

Etiketim: Duka

Presidenti Duka dhe Sekretari i Përgjithshëm Shulku, në mbledhjen e TEP

TIRANË 14 shtator /ATSH-I.Vata/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, njëherazi anëtar i Komitetit Ekzekutiv i UEFA-s, Armand Duka dhe Sekretari i Përgjithshëm, Ilir...

Ndarja nga jeta e Hamdi Zhegut, Duka: Dashamirës i jashtëzakonshëm i...

TIRANË, 19 gusht/ATSH/ Komuniteti i futbollit shqiptar ka humbur një tjetër figurë. Ish-drejtori i stadiumit “Selman Stërmasi”, Hamdi Zhegu është ndarë nga jeta, duke lënë...

Presidenti i FIFA-s uron ekipin e Teutës për titullin kampion

TIRANË, 3 qershor /ATSH/ Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino i ka dërguar një letër urimi Presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka dhe...

Starton “Playmakers”/ Duka: Vajzat e duan shumë futbollin, projekti do jetë...

TIRANË, 25 maj /ATSH/ Projekti “Playmakers” i organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit në bashkëpunim me kompaninë e famshme “Disney” dhe UEFA-n ka startuar...

Duka uron KF Shkëndijën e Tetovës për titullin kampion

TIRANË, 17 maj /ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka qenë në Tetovë, ku mori pjesë në ceremoninë e dorëzimit të...

Presidenti Duka inspekton punimet në stadiumin e Kukësit: Mezi presim ta...

TIRANË, 7 Maj/ATSH/ Presidenti i Federatës së Futbollit, Armand Duka zhvilloi ditën e sotme një vizitë në Kukës ku inspektoi punimet në stadiumin e...

Kosova 5 vite anëtare në UEFA/ Duka: Urime, futbolli kosovar ka...

TIRANË, 3 maj /ATSH – I. Vata/ Presidenti i FSHF, Armand Duka i ka shprehur urime presidentit të Futbollit të Kosovës, Agim Ademi me...

PAA uron PS-në për fitoren në zgjedhje/ Duka: PD dhe Basha...

TIRANË, 1 maj/ATSH/ Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, pjesë e koalicionit opozitar "Aleanca për Ndryshim", uroi sot Partinë Socialiste për fitoren në...

UEFA prezanton formatin e ri për garat e klubeve që nis...

TIRANË, 20 prill /ATSH/ Të hënën u mblodh e Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s, në mbledhjen e zhvilluar në Montreux, ku mori pjesë dhe Presidenti...

Panorama e situatës së 12 qyteteve ku do të zhvillohet EURO...

TIRANË, 13 prill /ATSH/ Ditën e sotme u zhvillua mbledhja e radhës e Komitetit të Stadiumeve dhe Sigurisë në UEFA, përmes videokonferencës, në të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA