Ballina Etiketimet Droge

Etiketim: droge

Policët polakë përdorin makinat e sekuestruara… bandave të drogës!

VARSHAVË, 16 shtator /ATSH-PAP/ - Oficerët e policisë në Gdansk tani mund të lëvizin me një BMW, dikur në pronësi të shpërndarësve të drogës,...

NJU JORK – SHBA: Shtetasit kolumbianë përdorën narkonëndetëset për kokainën

NJU JORK, 14 shtator /ATSH-DPA/ - Gjashtë qytetarë kolumbianë u deklaruan fajtorë në gjykatën federale për komplotin për të përdorur narkonëndetëset për të kontrabanduar...

HOLANDË – Policia zbulon laboratorin më të madh të metamfetaminës

AMSTERDAM, 31 korrik /ATSH-DPA/ - Hetuesit holandezë njoftuan zbulimin e asaj që ata e quajtën "fabrika më e madhe dhe më profesionale" i prodhimit...

FOKUS – Skocia vrima e zezë e Evropës për drogën

EDIMBURG, 30 korrik /ATSH-DPA/ - Skocia mbetet epiqendra evropiane e vdekjeve nga droga dhe sipas anketimeve rezulton e para për shtatë vite me radhë...

Arrestohen 5 persona, 1 shpallet në kërkim për prodhim e shitje...

TIRANË, 28 korrik/ATSH/ Policia e Tiranës arrestoi 5 shtetas, 1 e shpalli në kërkim, ndërsa sekuestroi 1 kilogram e 128 gramë lëndë narkotike kokainë,...

Operacioni ndërkombëtar “Shpirti”, sekuestrohen 2 armë zjarri dhe rreth 60 mijë...

TIRANË, 2 korrik /ATSH/ Policia e Tiranës dha sot detaje në lidhje me operacionin për ekzekutimin e masave të sigurisë të dhëna nga Gjykata...

Durrës/ Sekuestrohet rreth 300 kg lëndë narkotike, arrestohet drejtuesi i kamionit

TIRANË, 18 qershor/ATSH/ Taskforca permanente e përbashkët e përbërë nga Policia Kufitare e Portit të Durrësit, Policia Kriminale e Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës...

LA VALETA – Malta sekuestron 740 kilogramë kokainë me destinacion Slloveninë

LA VALETA, 9 qershor /ATSH-DPA/ - Zyrtarët doganorë maltezë sekuestruan 740 kilogramë kokainë me pastërti të lartë të fshehur brenda një kontejneri me banane,...

Harry: Kam përdorur alkool dhe drogë për të përballuar traumën e...

LOS ANXHELES, 21 maj /ATSH-ANSA/ - Duka i Sussex tha se trauma e vdekjes së nënës së tij e bëri atë të përdorë alkool...

U arrestua nga dashuria për… kuzhinën italiane!

MILANO, 30 mars /ATSH-DPA/ - Policia italiane gjurmoi një mafioz të kërkuar në Karaibe me ndihmën e videove të tij të gatimit të ngarkuara...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA