Ballina Etiketimet Dritan Dajti

Etiketim: Dritan Dajti

Çështja “Dritan Dajti”, Rama: Gjykatësit nuk do të shpëtojnë lehtë

TIRANË, 13 shkurt/ATSH/ - Kryeministri Edi Rama ka folur me tone të ashpra për ndryshimin e vendimit nga Apeli i Krimeve të Rënda për...

KLGJ nis hetimet për vendimin ndaj Dritan Dajtit

TIRANË, 12 shkurt/ATSH/ - Këshilli i Lartë Gjyqësor (KLGJ) ka reaguar sot në lidhje me vendimin e Apelit të Krimeve të Rënda për Dritan...

Vendimi për Dritan Dajtin, Meta: Institucionet të hetojnë çështjen

TIRANË, 11 shkurt ATSH/ - Presidenti i Republikës, Ilir Meta mbështeti sot fuqimisht reagimin dhe thirrjen e ambasadorit të Bashkimit Europian, Lugi Soreca, që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA