Ballina Etiketimet Driblime

Etiketim: driblime

Statistikat/ FSHF publikon skuadrat dhe lojtarët me më shumë driblime në...

TIRANË, 13 janar /ATSH/ Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar sot statistikat e lojtarëve dhe skuadrave që kryejnë më shumë driblime në Kategorinë Superiore. "Nga...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA