Ballina Etiketimet Drejtoria Detare

Etiketim: Drejtoria Detare

Drejtoria Detare: Bregu shqiptar ende nuk është prekur nga cikloni që...

TIRANË, 18 shtator/ATSH/ Bregu shqiptar nuk është prekur deri në këto çaste nga cikloni që ka goditur ishujt grekë në bregdetin e Jonit. Drejtoria e...

Mot me erëra të forta në bregdet/ Drejtoria Detare apel për...

TIRANË, 17 shtator/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme Detare me qendër në Durrës njofton sot se në datat 18-19 shtator moti në zonën e detit Jon...

Moti i keq/ DPD në gatishmëri të plotë për hyrje-daljet e...

TIRANË, 21 dhjetor /ATSH/- Drejtoria e Përgjithshme Detare (DPD) po ndjek dhe po monitoron çdo moment situatën detare në portet dhe ujërat tona e...

Moti i keq me erëra të forta në bregdet/ Drejtoria Detare...

TIRANË, 12 nëntor/ATSH/- Drejtoria e Përgjithshme Detare i bëri apel sot subjekteve që operojnë në fushen e detarisë të marrin masa për sigurimin e...

Erëra të forta të hënën në bregdet- Drejtoria Detare apel subjekteve...

TIRANË, 26 janar/ATSH/- Drejtoria e Përgjithshme Detare i bëri apel sot subjekteve që operojnë në fushen e detarisë të marrin masa për sigurimin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA