Ballina Etiketimet Drejtesi

Etiketim: drejtesi

PD-LSI dhe “KÇK”, tri këmbët e së keqes me dy koka...

TIRANË, 3 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi se, "PD, LSI, dhe "KÇK" sot janë 3 këmbët e së keqes me dy koka presidentësh, që...

“SPAK po kryen operacione që deri dje as nuk mendoheshin”/ 25...

TIRANË, 3 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se nuk ka asnjë anësi në deklaratat e partnerëve ndërkombëtarë për Reformën në Drejtësi, por ka...

Gjonaj, takim me homologen gjermane: Shqipëria është duke ecur në rrugën...

TIRANË, 26 shkurt/ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka zhvilluar këtë të premte një takim dypalësh online me ministren e Drejtësisë dhe Mbrojtjes së...

Arrestimet nga SPAK/ Hyseni: Sistemi i drejtësisë ka filluar të funksionojë

TIRANË, 16 shkurt /ATSH – I. Vata/ Deputeti i PS-së dhe anëtari i Komisionit Parlamentar të Ligjeve, Alket Hyseni deklaroi sot se sistemi i...

“Arrestimi i gjyqtares dhe vendimi i Strasburgut, moment historik”/Sistemi i drejtësisë...

TIRANË, 13 shkurt /ATSH – I. Vata/- Kryeministri Edi Rama deklaroi se "arrestimi i gjyqtares në Krujë dhe vendimi i Gjykatës së Strasburgut, përbejnë...

Nuk do çuditem po të shoh prokuror të hequr nga vetingu,...

TIRANË, 13 shkurt/ATSH/- Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se mandati i tretë qeverisës është një stacion për të konfirmuar vazhdimin e punëve të nisura. Gjatë...

Liroi të dënuarin me burgim të përjetshëm/ SPAK arreston gjyqtaren e...

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në bashkëpunim me Policinë e Shtetit, kanë realizuar mëngjesin e sotëm arrestimin...

Ndihmë juridike parësore falas, Gjonaj: Objektivi, shtrirja e këtij shërbimi në...

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ Shtrirja e ofruesve të shërbimit të ndihmës juridike parësore dhe dytësore në të gjithë territorin e Republikës së Shqipërisë, është objektiv...

Këshillim ligjor falas/ Qendra e Ndihmës Ligjore trajtoi 6️23️ raste në...

TIRANË, 9 shkurt /ATSH/ Qendra e Ndihmës Ligjore pranë Ministrisë së Drejtësisë në vitin që lamë pas, ka trajtuar plot 6️23️ raste. Ministrja e Drejtësisë,...

Calavera: Sulmet e shpifjet ndaj stafit të ONM dhe vetingut të...

TIRANË, 1 shkurt/ATSH - A. Fortuzi/ "Të ecim përpara së bashku në rrugën e integrimit në BE", është mesazhi i Shefes së Operacionit Ndërkombëtare...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA