Ballina Etiketimet Dollare

Etiketim: dollare

SHBA – FB rrezikon një gjobë miliarda dollarëshe

UASHINGTON, 15 shkurt /ATSH-ANSA/ - Rrjeti social Facebook dhe Komisioni Federal amerikan i Tregtisë po negociojnë një gjobë shumë miliardë dollarëshe për shkak të...

TURQI – Livra bie në nivelin më të ulët historik

STAMBOLL, 10 gusht /ATSH-AFP/ - Livra turke ka pësuar rënie të ndjeshme duke humbur më shumë se 7% të vlerës së saj përballë dollarit,...

SOFT NEWS – Në rrugët e Tokios gjenden mbi 35 milionë…...

TOKIO, 10 mars /ATSH-AA/ - Shuma e parave të gjetura vitin e kaluar në rrugët e Tokios dhe të dorëzuara në polici ka kaluar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA