Ballina Etiketimet Doçi dhe Elezaj

Etiketim: Doçi dhe Elezaj

Botërori 2023, Doçi dhe Elezaj: Jemi rritur si ekip

TIRANË 14 shtator /ATSH-I.Vata/ Kombëtarja shqiptare e femrave ka nisur që prej ditës së shtunë grumbullimin dhe stërvitjet për ndeshjet eliminatore ndaj Kosovës dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA