Ballina Etiketimet Divorc

Etiketim: divorc

SOFT NEWS – Edhe më i pasuri i botës… divorcohet!

NJU JORK, 10 janar /ATSH-AA/ - Miliarderi amerikan Jeff Bezos, themeluesi i kompanisë Amazon, të cilin revista "Forbes" e shpalli njeriun më të pasur...

BRUKSEL – Samit i jashtëzakonshëm BE-BM për nënshkrimin e divorcit

BRUKSEL, 15 nëntor /ATSH-DPA/ - Presidenti i Këshillit të Bashkimit Europian, Donald Tusk vendosi të thërrasë një samit të jashtëzakonshëm, më 25 nëntor, për...

SOFT NEWS – Edhe ministrat divorcohen?

LONDËR, 7 shtator /ATSH-ANSA/ - Ish-ministri i Jashtëm britanik, Boris Johnson dhe bashkëshortja e tij Marina Wheeler njoftuan divorcin pas gati 25 vitesh martesë...

SOFT NEWS – Angelina Jolie : Divorc nga Brat Pit brënda...

UASHINGTON, 9 gusht /ATSH-ANSA/ - Angelina Jolie Pitt dëshiron të kthehet "beqare" brenda fund vitit 2018, si dhe u kërkoi avokatëve të saj të...

SOFT NEWS – Gjykata angleze nuk… të divorcon?!

LONDËR, 25 korrik /ATSH-ANSA/ - Divorc pas 40 vitesh martesë? Shumë vonë. Së paku sipas ligjit anglez, interpretuar njëzëri sot nga pesë gjykatësit e...

SOFT NEWS – Vanessa i kërkon Trump Juniorit… divorcin!

NJU JORK, 16 mars /ATSH-DPA/ -  Vanessa Trump ka paraqitur dje, në një gjykatë të Manhatanit, kërkesën për divorc nga djali i madh i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA