Ballina Etiketimet Divjake

Etiketim: Divjake

Basha me fermerin në Divjakë: 100 milionë euro subvencione, infrastrukturë dhe...

TIRANË, 9 prill /ATSH – I. Vata/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një bisedë ndryshe me fermerin Lulzim Noreci, në fshatin...

Basha me të rinjtë në Divjakë: Shqipëria me standarde europiane nis...

TIRANË, 8 prill /ATSH/ Kreu i PD, Lulzim Basha, gjatë vizitës së tij në qytetin e Divjakës, është ftuar nga të rinjtë për piknik. Duke...

Basha në Divjakë dhe Lushnjë: Për 8 vite, Rama shpërndau premtime...

TIRAN, 8 prill/ATSH/ Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është ndalur në Divjakë për të vazhduar turin e takimeve me qytetarë dhe biznese. Gjatë ecjes,...

Përfundon rruga e Çermave për në Divjakë/ Sezoni i ri turistik,...

TIRANË, 26 mars /ATSH/ Ndërtimi i rrugës së Çermave për në Divjakë ka përfunduar dhe kjo rrugë tashmë do të ofrojë për banorët dhe...

“Tatimi 0 % ndihmë për bizneset në këtë kohë të vështirë”/...

TIRANË, 17 mars /ATSH/ Zv/kryeministri Erion Braçe vizitoi sot një punishte të përpunimit të drurit në Çermë Kamp në Divjakë. Braçe u shpreh se tatimi...

Braçe: Divjaka po rritet edhe me linjat e përpunimit të qumështit

TIRANË, 8 mars /ATSH – I. Vata/ “Divjaka jonë po rritet çdo ditë, jo veç prej prodhimit nga tokat, serrat, por edhe nga përpunimi...

Sipërmarrjet e reja në Çermë të Divjakës kërkojnë zgjerim, gati plani...

TIRANË, 3 mars /ATSH – I. Vata/ “Plani rregullues në Divjakë për shtrirjen e biznesit është gati”, tha sot zëvendëskryeministri Erion Braçe, ndërsa theksoi...

“Qilimi i blertë”/ Braçe sjell shembullin e gjysh Markut dhe Ervisit...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Zv/kryeministri Erion Braçe ka sjellë shembullin e gjysh Markut dhe Ervisit , të cilët kanë ngritur në Kemishtaj të Divjakës...

“Zona e Divjakës dhe e Fierit, thesare të pazbuluara”/Gati studimin për...

TIRANË, 20 shkurt /ATSH – I. Vata/- Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se "kemi gati projekti për zhvillimin e zonës së Divjakës dhe Fierit,...

Drejt përfundimit rruga e Çermave për në Divjakë/Braçe: Ata që mendojnë...

TIRANË, 20 shkurt /ATSH – I. Vata/- Zëvendëskryeministri Erion Braçe tha sot së rruga e Çermave për në Divjakë është drejt përfundimit. Braçe shprehet se...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA