Ballina Etiketimet Dita e Clirimit

Etiketim: Dita e Clirimit

Thaçi uron Ditën e Çlirimit, falënderon të gjithë partnerët ndërkombëtarë

PRISHTINE, 12 qershor /ATSH/ -Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi uroi qytetarët me rastin e 21 vjetorit të Çlirimit të Kosovës nga forcat serbe. Thaçi tha...

Çlirimi i Kosovës/ Rama: Një ditë e bekuar që kurrë nuk...

TIRANË, 12 qershor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama uroi sot popullin e Kosovës për 21- vjetorin e ditës së Çlirimit. "21 vjet që ikën shumë shpejt nga...

Dita e Çlirimit të Kosovës/ Shahini: Të përkujtojmë me përulësi se...

TIRANË, 12 qershor/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini, përcolli masazhin për ditën e Çlirimit të Kosovës, plot 21 vite më parë. “Sot...

Festa e Çlirimit/ Ambasada e SHBA-së uron shqiptarët me vargjet frymëzuese...

TIRANË, 29 nëntor/ATSH/ Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës zgjodhi sot vargjet frymëzuese të poetit të madh shqiptar, Andon Zako Çajupi, për të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA