Ballina Etiketimet DHURON

Etiketim: DHURON

Jordan dhuron dy milionë dollarë për të uriturit e Çikagos dhe...

NJU JORK, 28 nëntor /ATSH-DPA/ - Basketbollisti i njohur amerikan, Michael Jordan dhuroi dy milionë dollarë për të uriturit në dy Karolinat dhe në...

SPORT – Sergio Ramos dhuron 264 mijë maska dhe 15 mijë...

MADRID, 25 mars /ATSH -AA/ - Kapiteni i klubit spanjoll të futbollit, Real Madrid, Sergio Ramos, njoftoi se bëri një donacion me pajisje mjekësore...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA