Ballina Etiketimet Dhurim gjaku

Etiketim: dhurim gjaku

Të rinj e të reja italiane në Shqipëri dhurojnë gjak

TIRANË, 5 prill /ATSH/ Në kuadër të nismës  “Aleanca për Dhurimin e Gjakut”, presidenti Meta ishte sot i pranishëm, në Qendrën Kombëtare të Transfuzionit...

Tiranë, efektivët e Policisë Bashkiake dhurojnë gjak

TIRANË, 29 Dhjetor/ATSH/ Disa dhjetëra efektivë vendosën të japin një kontribut për të gjithë ata persona që, në një moment të jetës së tyre,...

Meta në Qendrën Kombëtare të Transfuzionit të Gjakut: Në këtë periudhë...

TIRANË, 26 nëntor /ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në kuadër të nismës së ndërmarrë prej tij, “Aleanca për Dhurimin e Gjakut”, ishte sot...

UKT dhuron gjak në ndihmë të fëmijëve talasemikë

TIRANË, 18 shtator /ATSH/ Punonjësit e UKT iu bashkuan edhe këtë vit nismës për dhurimin e gjakut në ndihmë të fëmijëve talasemikë si dhe...

17 mijë dhurime gjaku vullnetare/ Manastirliu: Të nxisim zinxhirin e solidaritetit

TIRANË, 14 gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, bëri sot të ditur se nga fillimi i këtij viti dhe deri tani...

Dita Ndërkombëtare/ Pavarësisht pandemisë, mbi 8500 qytetarë dhuruan gjak gjatë këtij...

TIRANË, 14 qershor/ATSH/ Në Ditën Ndërkombëtare të dhurimit të gjakut, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu apeloi për t’iu bashkuar thirrjes në...

Dita Ndërkombëtare e Talasemisë/ Meta: Të nxisim vullnetarizmin për shtimin e...

TIRANË, 8 maj /ATSH/ Me rastin e 8 Majit, Ditës Botërore të Talasemisë, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në kuadër të nismës së ndërmarrë...

Punonjësit e AKSHI-t dhurojnë gjak për fëmijët talasemikë

TIRANË, 7 prill /ATSH – I. Vata/ Drejtoresha e Agjencisë Kombëtare të Shoqërisë së Informacionit (AKSHI), Linda Karçanaj, zv.drejtori Daniel Shima, si dhe 13...

VIDEO/ Drejtuesit e Policisë së Shtetit dhurojnë gjak për fëmijët talasemikë

TIRANË, 4 prill/ATSH- A. Fortuzi/ Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, së bashku me drejtorin e departamentit të Policisë Kriminale, Tonin...

Meta në Kavajë: Mirënjohje qytetarëve që iu bashkuan kauzës fisnike të...

TIRANË, 31 mars/ATSH/ Në kuadër të nismës së ndërmarrë nga “Aleanca për Dhurimin e Gjakut”, Presidenti Ilir Meta ishte sot i pranishëm në seancën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA