Ballina Etiketimet Destinacion

Etiketim: destinacion

FOTO/ Porti i Durrësit destinacion i ankorimit të anijeve të mëdha

TIRANË, 15 maj /ATSH/ - Porti i Durrësit, po kthehet në destinacionin e preferuar të ankorimit të anijeve të mëdha. Ai mirëpret anije me mallra...

Revista australiane: Shqipëria ndër vendet më të mira për një verë...

TIRANË, 14 prill/ATSH/- Mund të mos jetë e njohur si vendet e tjera, por ky vend i bukur në jug të Europës meriton të...

FOTOGALERI/ Përmeti, destinacioni që nuk duhet humbur

TIRANË, 13 prill/ATSH/- Përmeti i ka të gjitha, ajër të pastër, vende çlodhjeje si ujërat e Bënjës, trashëgimi kulturore me kisha e xhami të...
video

Puka, nga një zonë e braktisur, në një destinacion të jashtëzakonshëm...

TIRANË, 24 mars /ATSH/ Puka është kthyer në qendër atraksioni turistik, ku natyra e mrekullueshme dhe ndërhyrjet në infrastrukturë e kanë shndërruar në një...
video

Puka turistike, qyteti i vogël me bujari të madhe

TIRANË, 20 mars/ATSH/ - E cilësuar si parajsa e fshehur e Veriut, Puka është kthyer tashmë në një destinacion turistik duke ofruar për vizitorët...

Tirana, në 19 destinacionet e reja europiane për t’u vizituar në...

TIRANË, 25 shkurt ATSH/ - Faqja "Emerging Europe" ka renditur Tiranën në 19 destinacionet e reja europiane për t'u vizituar në 2019. Tirana, qyteti me...
video

Gurëzeza, qyteti ilir me vlera historike dhe natyrë mbresëlënëse

TIRANË, 2 shkurt/ATSH/- Gurëzeza, qyteti ilir në Cakran të Fierit, aty ku historia e pasur takohet me natyrën është një nga destinacionet turistike më...

“Corriere della Sera”: Saranda, ndër 12 destinacionet europiane për 2019

TIRANË, 26 janar/ATSH/- Para mbërritjes së fluksit të turistëve gjatë verës, qershori është koha më e mirë për të shijuar detin në Shqipërinë jugore...

Më parë hapësirë e zënë nga kioskat, sot destinacion i preferuar

TIRANË, 17 janar/ATSH/-Parku i Liqenit është kthyer në destinacionin më të preferuar për qytetarët e Tiranës. Katër vite më parë ishte një hapësirë e zënë...

FOTO/ Kalaja e Tiranës, destinacioni më i ri i traditës dhe...

TIRANË, 30 dhjetor/ ATSH/- Tirana është një qytet gjithnjë në ndryshim. Përshtypja që keni, sapo vendosni këmbët në kryeqytetin shqiptar, është se nuk ndalon...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA