Ballina Etiketimet Destinacion turistik

Etiketim: destinacion turistik

video

Kosina, destinacioni i ri turistik që po i jep jetë agroturizmi

TIRANË, 21 shkurt /ATSH/ - Fshati Kosinë është nga më tradicionalët dhe ka një nga kishat më të vjetra në zonën e Përmetit, e...

FOTO/ “Rruga e portave” në Rehovë, destinacioni që ruan traditën shekullore

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ - Rehova, një prej perlave të Kolonjës dhe një thesar ende i pazbuluar është destinacioni turistik i cili ofron për...

FOTO/ Kalaja e Skënderbeut, mes historisë dhe mitit

TIRANË,22 tetor /ATSH/ - Kepi i Rodonit është një nga destinacionet më të vizituara, ku përveç resurseve natyrore, pjesë e guidës janë dhe dy...

FOTO/ Korab-Koritnik, destinacion i ri i turizmit natyror

TIRANË,4 tetor /ATSH/ - Zona e Dibrës, është një zonë me potenciale të mëdha për turizmin gjithëvjetor. Një nga atraksionet kryesore turistike në Dibër është...

Ulza Eco Park, destinacion tërheqës i turizmit gjithëvjetor

TIRANË, 24 prill/ATSH-Maela Marini/.- Ulza Eco Park, një destinacion i ri tërheqës, autentik, mikpritës dhe interesant i turizmit rural e atij gjithëvjetor i shtohet destinacioneve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA