Ballina Etiketimet Deshmi

Etiketim: deshmi

Humbi bashkëshorten nga COVID-19/ Sotir Qiriaqi: Mjekët dhe infermierët e spitalit...

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/ Sotir Qiriaqi, siç dhe njihet ndryshe maratonomaku i çdo gare vrapimi, ka humbur pak ditë më parë bashkëshorten e tij, Loretën,...

Ndërtimi i qendrës së re shëndetësore nr. 1 në Tiranë/ Mjekët:...

TIRANË, 15 janar/ATSH/ Qendra e re Shëndetësore nr. 1 në Tiranë, një investim i qeverisë, pjesë e Programit Kombëtar të Rehabilitimit të 300 qendrave...

Rama ndan dëshminë e pacientit të shëruar nga COVID/ Pedagogu Altin...

TIRANË, 9 dhjetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ndau sot dëshminë e pedagogut Altin Gjevori, profesor në Universitetin Politeknik të Tiranës, një tjetër pacient i kuruar...

“Liria ka emër”/ Rama sjell dëshminë e Hamide Xhemajlit, luftëtares së...

TIRANË, 23 nëntor/ATSH/ “Liria ka emër”, tha sot kryeministri Edi Rama, ndërsa solli në vëmendje dëshminë e  Hamide Xhemajlit, luftëtare e orëve të para...

Nënë Mariana kthehet në shtëpi e shëruar nga COVID-19/ Fjalë zemre...

TIRANË, 11 shtator/ATSH/ Kryeministri Edi Rama vlerësoi sot punën e palodhur të ekipit mjekësor për të shpëtuar jetë në situatën e pandemisë nga COVID-19. Ai...

Dëshmia frymëzuese e profesor Dhimitër Krajës: E ndjeva për detyrë të...

TIRANË, 21 maj/ATSH/ “Kur pashë që edhe në Shqipëri erdhi kjo valë e madhe e pandemisë së COVID-19, e ndjeva që e kisha për...

STAMBOLL – Media: Prokuroria turke mbledh dëshmitë e punonjësve të konsullatës...

STAMBOLL, 19 tetor /ATSH-AFP/ - Prokuroria turke mblodhi sot dëshmitë e punonjësve turq të konsullatës saudite në Stamboll si pjesë e hetimit për zhdukjen...

Ambasada italiane në Tiranë: Mesazhet e panumërta të solidaritetit, dëshmi afrimiteti...

TIRANË, 15 gusht/ATSH/ - Ambasada italiane në Tiranë ka reaguar pas shembjes së urës në Genova, ku deri më tani kanë humbur jetën 39...

Fier, punësimi përmes Portalit të Infermierëve, vetëm në bazë të meritës

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1332914056842896/   TIRANË, 27 qershor/ATSH/-Pas aplikimit në portalin online për punësimin e infermierëve, fituesit e spitalit rajonal të Fierit kanë ndarë historitë e tyre të punësimit,...

Mjekja e sapo diplomuar zgjedh të shërbejë në spitalin e Beratit

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1290921734375462/   TIRANË, 2 Maj/ATSH/-Mjekët e rinj çdo ditë e më shumë po i bashkohen ekipit të mjekësisë në spitale rajonale. Një tjetër dëshmi vjen nga Spitali...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA