Ballina Etiketimet Deputet

Etiketim: deputet

BM – Një i panjohur vret deputetin konservator

LONDËR, 15 tetor /ATSH-AFP-ANSA/ - Një deputet konservator britanik, David Amess, u qëllua për vdekje sot, duke shkaktuar tronditje dhe trishtim në Britaninë e...

Rritja e rasteve me COVID-19, Najada Çomo kërkon dorëheqjen si deputete

TIRANË, 25 gusht/ATSH/ Najada Çomo, shefja e Spitalit Infektiv në Tiranë, e zgjedhur deputete e Partisë Socialiste në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit i...

Konferenca e parë Ndërqeveritare/ Xhafaj: I kemi kryer prej kohësh të...

TIRANË, 5 korrik /ATSH/ Deputeti i zgjedhur i Partisë Socialiste, Etjen Xhafaj deklaroi sot se moscaktimi i një date për mbajtjen e Konferencës së...

Nga Vlora nuk ndahem as sot, as mot, Durrësi vendi ku...

TIRANË, 21 qershor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se "Vlora ishte, është dhe do jetë deri në fund në zemrën time". Në një reagim lidhur...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Rama zgjedh mandatin e deputetit në qarkun...

TIRANË, 21 qershor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama, njëkohësisht kryetar i Partisë Socialiste, i cili u shpall fitues si deputet në qarkun e Durrësit dhe...

“Rruga e Arbrit e përfunduar në masën 80 %”/ Krashi: Do...

TIRANË, 7 maj /ATSH/ Kandidati fitues i Partisë Socialiste në Qarkun e Dibrës, Lavdrim Krashi, i cili u kthye nga Londra për t’u përfshirë...

Klea Huta mbështet kandidatin e PS-së në Tiranë, Eljo Hysko: I...

TIRANË, 25 mars/ATSH/ Kandidati për deputet i Partisë Socialiste në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, Eljo Hysko, njëkohësisht kryetari i FRESSH, ndodhet i 32...

“PS parti progresiste, bën ato që premton”, Luljeta Bozo: Rama ka...

TIRANË, 23 mars/ATSH/ Kandidatja e Partisë Socialiste në Tiranë, inxhinierja e njohur Luljeta Bozo tha sot se zgjodhi të kandidojë për Partinë Socialiste, sepse...

KQZ publikon listën e kandidatëve për deputet që do dërgohen në...

TIRANË, 22 mars /ATSH – I. Vata/ Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar emrat e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 prillit,  për...

25 prilli/ Xhafaj: Çdo energji në funksion të një borxhi të...

TIRANË, 9 mars /ATSH/ Deputeti i PS-së, Fatmir Xhafaj ka reaguar lidhur me listimin e kandidatëve për zgjedhjet elektorale të 25 prillit. Ish-ministri dhe ish-kreu...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA