Ballina Etiketimet Depo municione

Etiketim: depo municione

UKRAINË – Evakuohet zona pas zjarrit dhe shpërthimeve në një depo...

KIEV, 3 maj /ATSH-AFP/ - Një zjarr, pasuar nga një seri shpërthimesh, u regjistrua sot në një depo municionesh pranë Kharkivit, në afërsi të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA