Ballina Etiketimet Denaj

Etiketim: Denaj

Denaj: Mbështetje industrializimit dhe inovacionit, si shtylla kryesore të integrimit drejt...

TIRANË, 7 maj/ATSH/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, mori pjesë në takimin e parë mes vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe donatorëve për...

Nga 1 janari 2022, 18 mijë të punësuar me pagë 40...

TIRANË, 6 maj/ATSH-Maela Marini/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, deklaroi sot në mbrëmje e ftuar në një studio televizive se "nga data...

Vaksinimi masiv/ Denaj: Aktet normative synojnë mbrojtjen e shëndetit të qytetarëve...

TIRANË, 6 maj/ATSH-Maela Marini/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj deklaroi sot në mbrëmje se "rialokimet që u bënë në buxhet me aktet...

Denaj: Rritje të pagës minimale dhe mbështetje biznesit për dixhitalizim dhe...

TIRANË, 5 maj/ATSH/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj deklaroi sot se paga minimale në sektorin privat do të shkojë përgjatë mandatit të...

Deklarata individuale vjetore e të ardhurave/Qeveria shtyn afatin deri më 30...

TIRANË, 5 maj/ATSH/ Këshilli i Ministrave miratoi sot shtyrjen e afatit deri më 30 qershor për dorëzimin e Deklaratës Individuale Vjetore të të Ardhurave...

Rishikimi i nivelit të taksës progresive/ Denaj: 63 % e të...

TIRANË, 5 maj/ATSH/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj deklaroi sot se zgjerimi i fashës së taksimit progresiv do të kryhet për të...

Denaj: Rritja ekonomike për 2022 parashikohet 5 %, shtyllat kryesore bujqësia,...

TIRANË, 4 maj/ATSH/ “Rritja ekonomike për vitin që vjen është një rritje e parashikuar në total në 5 %, po kaq janë edhe parashikimet...

Ndryshimet në buxhet/ Denaj: Prioritet vaksinimi antikovid i qytetarëve, financim për...

TIRANË, 4 maj/ATSH/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj paraqiti në seancën plenare të radhës, Aktin Normativ të ndryshimit të buxhetit, i cili...

Shtyrja e regjistrimit të pronarit përfitues deri më 30 qershor, lehtësi...

TIRANË, 4 maj/ATSH/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, paraqiti në Kuvend ndryshimet në ligjin “Për regjistrin e pronarit përfitues”, i cili parashikon...

Denaj: Mandati i tretë i PS-së, mandati i gjithë shqiptarëve

TIRANË, 28 prill/ATSH/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj deklaroi sot se mandati i tretë i Partisë Socialiste është mandati i gjithë shqiptarëve,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA